Воловецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Конкурси та олімпіади

Геліантус 2018

15 листопада 2018 року у Воловецькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів була проведена Міжнародна природознавча гра «Геліантус». Учні нашої школи не вперше стали учасниками цієї захоплюючої інтелектуальної гри, яка дала можливість їм випробувати власні сили.

Цього року в «Геліантусі» взяли участь 42 учні 4-11 класів. Кожен учасник поринув у дивовижний світ біології, географії, хімії та фізики. Важливо, що у змісті завдань поєднувалися такі сфери оточуючого світу, як природа, суспільство, людина.

Тиждень української писемності 2018

Найбiльше i найдорожче добро кожного

народу - це його мова, та жива схованка

людського духу, його багата скарбниця, в

яку народ складає і своє давнє життя, i своï

сподiванки, розум, досвiд, почування."

Панас Мирний

Саме під таким девізом у закладі був проведений Тиждень української мови. Предметний тиждень уже традиційно приурочений Дню української писемності та мови – святу, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада.

Метою проведення Тижня є вшанування величі та значення рідної мови, активізація знань про мову як джерело духовного зростання нації, формування таких ключових компетентностей школярів, як спілкування державною мовою, усвідомлення ролі ефективного спілкування, обізнаність та самовираження у сфері культури, утвердження статусу державної мови, піднесення її престижу.

Тиждень мови був насиченим і плідним, адже учні проявили свої інтелектуальні та творчі здібності, виявили повагу до культури й традицій свого народу під час проведення різноманітних цікавих заходів: флешмобу «Говори та читай українською!», прес-експресу «З історії виникнення письма», літературної виставки «Дзвенить струмочком рідна мова», масових заходів «Літературно-театральні нариси», «Віночок Т. Шевченку».

09 листопада було проведено І етап ХІХ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Учні-старшокласники та вчителі закладу освіти взяли участь у написанні радіодиктанту національної єдності.

18 жовтня 2018 року в закладі освіти проведено І етап ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Майже півсотні шанувальників творчості митця зібралося для того, щоб ще раз звернутися до поетичного спадку Великого Кобзаря, отримати безцінний урок моральності та духовного зміцнення,  продемонструвати високий рівень своєї творчості, а також вшанувати творчість геніального сина України.

10 жовтня 2018 року в закладі освіти відбувся 1-й етап учнівських олімпіад з української мови та літератури. Школярі плідно працювали, адже завдання були дуже цікавими, зорієнтованими на вияв власної креативності, логіки, знання фактичного матеріалу.

9 жовтня стартував шкільний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. На інтелектуальні змагання із біології зібрались юні дослідники навчального закладу. В олімпіаді прийняло участь 25 учнів.

Конкурсні завдання складалися з 4-х рівнів:

• тестові завдання з 1-єю правильною відповіддю;
  • тестові завдання з декількома правильними відповідями;
  • завдання на встановлення відповідності;
  • описові завдання або задачі.