Воловецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Літній мовний табір

ЛІТНІЙ МОВНИЙ ТАБІР 2021

З метою підвищення рівня володіння англійською мовою серед здобувачів освіти, зацікавлення їх до опанування іноземними мовами та сприянню розвитку навичок та вмінь використання мовних форм для виконання реальних комунікативних цілей, у закладі освіти організовано роботу мовного табору з 01.06.2021 по 14.06.2021 року.

У закладі створено організаційно-педагогічні умови для функціонування літнього мовного табору, як-от:

• інфраструктура табору (майданчики для масових заходів, комп'ютери, доступ до мережі Інтернет тощо);
  • режим дня в таборі (наявність вільного особистого часу є обов’язковою умовою);
  • кількість занять на день, компетентність викладацького складу, присутність у таборі перевірених і надійних носіїв мови, які мають допуск і дозвіл на спілкування та роботу з дітьми.

Функціонують дві групи учнів відповідно до віку та рівня знання іноземної мови. Це група учнів початкової школи та середніх класів.

Протягом дня відбувається раціональне співвідношення мовної практики та розважальних видів діяльності.

Найбільш ефективною формою роботи у мовному таборі є практичне навчання або «навчання через проекти», яке є випробуваним засобом мотивації, адже, виконуючи проектну роботу, учні роблять те, що їм природно подобається, і мають змогу уникнути того, що їм не подобається.

Пропонуємо для перегляду панораму виховних заходів, які проводяться у мовному таборі Воловецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Відео з літнього мовного табору 2021